Főoldal‎ > ‎Partnereinknek‎ > ‎

Médiaajánlat

A Vespa Klub Magyarország története

A klub 2004-ben alakult azért, hogy összefogja Magyarország Vespa szerelmeseit. Legyen az tulajdonos, szerelő, Vespáról álmodó, elvakult rajongó vagy akár csak az olasz kultúra iránt érdeklődő. A Klub a Cégbíróságon bejegyzett non-profit egyesület és tagja a Vespa World Clubnak.

A közel tíz év alatt komoly adatbázist sikerült építenünk, melyet szívesen rendelkezésre bocsátunk reklám célokra a Vespa szellemiségéhez kapcsolódó kampányokhoz.

Két fajta együttműködési lehetőséget kínálunk: éves és alkalmi.
Az éves együttműködés keretében szponzorunk a következőkben részesül:

Kiemelt szponzor:

• · havi egy facebook hír/megosztás a Vespa Klub Magyarország facebook oldalán (tagszám)
  • · évi három hírlevél megjelenés (400 karakter, az adatbázisunkban szereplőknek)
  • · állandó hírlevél megjelenés (30 karakter, az adatbázisunkban szereplőknek)
  • · Vespa Klub honlapon három PR cikk évente (1500 karakter)
  • · Vespa Klub honlap szponzor részben való állandó logó-megjelenés
  • · egy közös rendezvény, melynek kitalálásában, lebonyolításban és kommunikációjában is segítünk
  • · témától függően fórum bejegyzések írása

A szponzor csomag ára: egyedi megállapodás szerint!

Szponzor:

• · évi két hírlevél megjelenés (400 karakter, az adatbázisunkban szereplőknek)
  • · évi 6 hírlevél megjelenés (30 karakter, az adatbázisunkban szereplőknek)
  • · Vespa Klub honlapon egy PR cikk (1500 karakter)
  • · Vespa Klub honlap szponzor részben való állandó logó-megjelenés
  • · egy közös rendezvény, melynek kommunikációjában is segítünk
  • · témától függően fórum bejegyzések írása

A szponzor csomag ára: 94.000Ft

Egyedi együttműködés esetén

Hírlevél:

A Vespa Klub havi rendszerességgel küld hírlevelet. A kiküldés ideje minden hónap első napja +/-2nap. Adatbázisunk 1.300 db valós és működő e-mail címet tartalmaz, melyek mindegyike Vespa iránti érdeklődők címei.

Hírlevelünkben két fajta megjelenés lehetséges:

• · 400 karakter + kép
  • · 70 karakter + kép

Hírlevél kiküldésünket statisztikával lehet ellenőrizni.

Megjelenések száma

1*

3*

6*

400 karakter + kép

70 karakter + kép

3- és 6-szoros megjelenés mellé ajándék facebook posztot adunk!

Facebook oldalunk 2011 decemberében indult. A folyamatos gondozásnak köszönhetően táborunk meghaladta az 1000 főt. A tagok mind a Vespa iránt elkötelezett rajongók. Elsősorban budapesti és férfi követőink vannak, akik AB státusszal rendelkeznek.

Facebook falunkon három fajta megjelenés lehetséges:
  • · Poszt: 160 karakter + kép.
  • · Látogatás: a klub több tagja meglátogatja a helyet. Képeket készítünk, és egy rövid szöveggel
      ezt posztoljuk.
  • · Teszt – a látogatás 1000 karakterre bővített verziója.

Megjelenések száma

1*

3*

poszt

látogatás

teszt

Fórum

A klub egyik legaktívabb felülete, ahol elsősorban a „szakik” mozognak. 1800 regisztrált tag van a fórum adatbázisában.

Fizetett megjelenésre csak úgy van lehetőség, ha valamelyik csomagunkat választja!

Honlap

A klub megalakítása óta rendelkezünk honlappal, amely ez idő alatt már többször is megújult. Az év második felében egy újabb átalakításon fog átesni a honlap. A napi egyedi látogatok száma körül-belül 120 fő.

Honlapunkon két fajta megjelenés lehetséges:

• · PR cikk (1500 karakter)
  • · vagy állandó támogató

Egy PR cikk megírását képekkel együtt 20.000 Ft-ért vállaljuk, melyet facebook oldalunkon és hírlevelünkben is megjelentetünk.

Ċ
Magyarorszag Vespa Klub,