Főoldal‎ > ‎Partnereinknek‎ > ‎

Kölcsönzés

Szükséged van egy Vespára vagy egy tucatra, fotózáshoz, kiállítása, filmekhez, reklámokhoz esetleg promócióra. Keress meg minket, mert biztos tudunk segíteni Vespa ügyben!

Adatbázisunkban közel száz motor található. A paletta széles 1963-tól napjainkig. Csak mond meg milyen típus vagy milyen szín és két napon belül küldjük az ajánlatot.

Referenciák:
The Casual Streetwear – tavaszi ruha kollekció
Belvárosi Színház – Római vakáció
NEW EDGE ügynökség – Szépművészeti Múzeum
Canon – Fotóexpó

Minden kölcsönadásnál szerződünk, amely szerződés tartalmazza a teljes felelősséget a motorért. Szerződés tervezetünket olvasd el itt.
Kiállítási tapasztalataink összegzéseképpen megszületett egy szerződés melléklet, melyet kérünk kitölteni a jobb szolgáltatás érdekében. Melléklet letöltése

Küldj levelet az (info@vespaklub.hu) az elképzeléseddel vagy hívj minket a 70/388-9887 számon.

Motorokat használatra nem adunk bérbe.

Ċ
Magyarorszag Vespa Klub,