Főoldal‎ > ‎Klub‎ > ‎

Csatlakozz hozzánk!

Magyarorszag Vespa Klub, 2012. febr. 24. 0:37   [ 2016. jan. 7. 9:31 frissítve ]

2004 óta zümmögünk az országban.Találkozókat szervezünk, túrákra járunk és élvezzük a Vespa életérzést.

A klub azzal a céllal alakult, hogy összefogja a Vespa rajongókat az országban. Legyen az tulajdonos, szerelő, Vespáról álmodó, elvakult rajongó vagy akár csak az olasz kultúra iránt érdeklődő. A klub képviseli a magyarországi vespásokat a nemzetközi szervezetben. Motoros túrákra járunk, találkozókat szervezünk, kiállításokon veszünk részt, ápoljuk a Vespa kultúrát és segítünk egymásnak. Bátran keress meg minket, ha bármi kérdésed van. Például vásárlás esetén, gépjármű fenntartással, szereléssel esetleg verseny és kiállítással kapcsoltban. Megtalálsz minket a facebookon vagy a fórumon.
Miért érdemes hivatalosan is csatlakoznod a klubhoz:
- meghívó zártkörű rendezvényekre
- kedvezmény alk
atrész vásárlás esetén
- kedvezményes szervizeltetés
- óriási kapcsolati tőke
- Vespa klub matrica, extra költségért Vespa klub póló

Bővebb információkat itt találsz a hivatalos belépéshez:
Itt
Csatlakozz hozzánk!