Főoldal‎ > ‎Klub‎ > ‎

A tagság feltétele

Amennyiben szeretnél hivatalos klubtag lenni, érdemes elolvasnod a következőket:

- olvasd el a klub alapszabályzatát, amit ITT találsz
- amennyiben egyetértesz a szabályzattal, fizesd be éves tagsági díjunkat.
- a tagdíj befizetése után töltsd ki a belépési nyilatkozatot és küldd el nekünk e-mailben (info@vespaklub.hu)
- küldj nekünk e-mailben egy-egy képet magadról és motorodról

A tagsági díj megérkezése után ellenőrizzük belépési nyilatkozatod, és velünk egyeztetett időpontban, vagy a klub megbeszélésein/találkozóin átveheted tagsági kártyádat, klubmatricádat és kitűződ. Minden tagunk vásárlási kedvezményben részesül a főoldalon található támogatók üzleteiben, díjmentesen vagy jelentős kedvezménnyel vehet részt rendezvényeinken, továbbá a klub keretein belül ( ha kívánja ) regisztráljuk a Vespa World Days találkozóra.

FONTOS!!! Ha nem valós és pontos adatokat adsz meg, nem tudunk értesíteni! Ez a te érdeked!

Ha bármi kérdésed, észrevételed van, bátran írj nekünk!

Vespa Klub Magyarország