Vezetéstechnikai tréning - április 13.

Magyarorszag Vespa Klub, 2014. febr. 19. 23:44   [ 2014. febr. 19. 23:58 frissítve ]
2014-ben először kerül megrendezésre a Vespa motoros vezetéstechnikai tréning. A képzésén csak Vespa vagy egyéb kismotorral lehet részt venni, mert a képzést kifejezetten ezen motor típusok számára fogják felépíteni az ORFK tisztjei.

Dátum: április 13. vasárnap
Helyszín: Budapest XXII. kerület

Program gyakorlati tanpályás 9.00-16:00 között
• csoportban való motorozás
• a négy alapvető motorkezelési, irányítási probléma vizsgálata, javítása
• az egy íven való haladás legbiztonságosabb végrehajtásának gyakorlása
• szűk helyen való manőverezés technikája
• kanyarívek összekötése, a terhelésváltás finom végrehajtása
• sávok közti haladás gyakorlása, a hátsó fék alkalmazásának jelentősége
• a motorkerékpár futóművének viselkedése fékezéskor, vészfékezéskor

Oktatóink lesznek az ORFK Rendészeti Szervek kiképző tisztjei, akik az ország összes motoros jár
őrének kiképzését végzik. 5-6 tanuló/oktató

Regisztráció:
Ha részt szeretnél venni a rendezvényen a következőket tedd:
1. Jelezd részvételi szándékodat az info@vespaklub.hu címen! levél tárgya: vezetéstechnika
levél tartalma: neved és a motorod típusa
Befizeted a költséget legkésőbb március 15-ig. 13.000Ft/fő a kedvezményes ár. (normál ár 18.000Ft)
március 20-án minden regisztráló kapni fog egy linket, ahol ellenőrizheti a sikeres regisztrációt és befizetést.

A részvevők: Myactioncam 10%, Karasna 15%, Euromotor 15%, Kék hold 5% kedvezmény kártyát kapnak ajándékba.