VESPARÁDÉ 2014 (10 éves a VKM!) 2014. július 18-20. - Őrség

Péter Sisak, 2014. máj. 30. 2:42   [ frissítve: 2014. jún. 24. 10:41, felhasználó: Magyarorszag Vespa Klub ]
                                                                                                                   Pajtikák!

Tudom, hogy még június sincs, és a klub nagy része Mantovára készül, de szeretnénk, ha az alapinfókat már most mindenki memorizálná, és a regisztráció kezdetére (valamikor június második fele) már tudnátok, hogy ki-hogyan szeretne részt venni a Vesparádén (mert ugye olyan biztos nincsen köztetek, aki nem lesz ott
:wink: )

Tehát az alapinfók:
Dátum (ezt már mindenki fejből mondja - ha nem, akkor nézd meg a topik címet 8) ): 2014. július 18-20. (péntek-vasárnap)
Helyszín: Szalafő, Gatter fogadó (http://gatterfogado.hu/)
Részvételi díjak: Ezek talán bonyolúltnak tűnhetnek elsőre, de bízom benne, hogy mindenkinek világosak lesznek maximum második olvasására.

Mint láthatjátok, 3 napos lesz idén is a rendezvény, de aki szeretne, az már csütörtökön is lejöhet, és így 4 naposra bővítheti a kiruccanást.
Ennek megfelelően számoltunk 4-3-2 napos verziót. Ezek úgy lettek meghatározva, hogy csütörtöktől néztük a 4 napot, péntektől a 3-at, szombattól a 2-őt.
De pontosan tudjuk, hogy nem vagytok egyszerű esetek (így szeretünk Titeket! :D ), így ha valaki 2 napra jönne mondjuk, de az a péntek-szombat lenne, akkor arra is tudunk számolni külön részvételi díjat.
A "változó" tényezők a kaják, illetve az ott töltött éjszakák szerinti szállás díjak, ami fix az a welcome csomag ára.

De először is nézzük meg, hogy mi van benne egy 4 napos (tehát "maximális") verzióban:
welcome csomag +
csütörtök: szállás (tehát ezen a napon a kajákat mindenki "á la carte" intézi saját finanszírozásban)
péntek: szállás + reggeli + vacsora (tehát az ebédet mindenki "á la carte" intézi saját finanszírozásban)
szombat: szállás + reggeli + ebéd + vacsora
vasárnap: reggeli

Ha valaki mondjuk 2 napra jön (és ezt szombattól teszi), akkor neki a szombati ebédtől számoljuk a költségeket. De pl ha valaki külön jelzi, hogy csak a vacsorától számoljuk, mert mondjuk előbb nem ér le, akkor ez is elintézhető.

DE: bár tényleg nagyon szeretünk mindenkit, nekünk is véges a kapacitásunk, ezért már most kérek mindenkit: előre gondoljátok végig, hogy hogyan tudtok jönni, és ez alapján regisztráljatok majd a nem sokára megadott módon. (és persze a részvételi díjat is ez alapján fizessét be határidőre)
Tehát ha egy mód van rá, akkor mindenki tartsa magát ahhoz, amit lebeszélt velünk, hogy gördülékenyen menjenek a dolgok, és mi se rojtos idegekkel guruljunk le erre a szép helyre 8)

Az árakhoz még egy gondolatsor:
3 féle árat írok mindegyik változathoz:
1. senior klubtag (10eFt-os tagsági)
2. junior klubtag (5eFt-os tagsági),
3. nem klubtag

Ezektől eltérő eset csak a "gyerekes jegy" lesz, de azokat tényleg egyénre fogjuk majd szabni, mindenki külön keressen meg, aki családostúl jönne (reméljük, minél többen lesztek ilyenek)

Tehát: a welcome csomagon felül - mivel ezt mindenki kapja, aki regisztrál:

1. 4 napos verzió (csüt-pén-szo-vas): 3 éjszakás szállás + 6 étkezés
- senior: 16 000 Ft
- junior: 18 000 Ft
- nem tag: 20 000 Ft

2. 3 napos verzió (pén-szo-vas): 2 éjszakás szállás + 5 étkezés
- senior: 12 000 Ft
- junior: 14 000 Ft
- nem tag: 16 000 Ft

3. 2 napos verzió (szo-vas): 1 éjszakás szállás + 3 étkezés

- senior: 8 000 Ft
- junior: 10 000 Ft
- nem tag: 12 000 Ft

Ahogy láthatjátok, nagyon baráti árakat sikerült kihozni. Így reméljük, hogy idén a tavalyinál is nagyobb létszámban leszünk majd ott az Őrségben, hogy megünnepeljük a Vespa Klub fennállásának jubileumi 10. évfordulóját!!

Amit biztosan megtaláltok majd a találkozón:
- remek társaság
- gyönyörű, vadregényes környezet
- jó idő (le van beszélve)
- finom helyi ételek
- esti sütögetés
- mobil medence a kertben (be van ígérve)
- és persze sok-sok közösen megtett kilométer!!

Most tehát még készüljünk a VWD-re (aki nem jön, az meg az itthoni csütörtöki gurulásokra, esetleg közös túrákra), aztán onnan hazatérve jöjjön a 2014-es VESPARÁDÉ :wink:

A Vezetőség
info@vespaklub.hu