Vespa Klub Magyarország tavaszi fotópályázat 2012

Magyarorszag Vespa Klub, 2012. ápr. 23. 22:29   [ frissítve: 2013. márc. 9. 2:15, felhasználó: Lorant Nagy ]
A fotópályázat célja, hogy színvonalas fotók készüljenek, amelyek bemutatják Magyarországot egy-egy Vespa társaságában.

Elsősorban amatőr fotósok képeit várjuk, nem csak Vespa tulajdonosoktól!

Témák:

Vespák híres magyar tájakon
Vespák híres magyar épületek előtt
Vespák és hungarikumok

A pályázás módja

A pályázás módja egyszerű, nincs más dolgod, mint képedet elküldeni az info@vespaklub.hu címre. Amint kikerült a facebookra képed, meghívni barátaidat, ismerőseidet, hogy lájkolják a képedet. A lájkokat a VKM albumába elhelyezett képekre kell leadni, mert csak így követhető. Az összegyűjtött lájkok száma nem döntő a végeredmény szempontjából, de számít!

Az e-mail tárgymezőbe kérjük írd be; fotópályázat.

Kérjük a levélben feltüntetni:

- Neved
- Kép címe
- Hol készült a kép?
- Milyen Vespa van a képen?

Amennyiben a fotód megfelel a követelményeknek, mi 24 órán belül megosztjuk a VKM facebook oldalán a Tavaszi fotópályázat albumban.

Pályázni korábban készült képekkel is lehet, ha az tartalmi követelményeknek megfelel.
A pályázatra csak olyan képek nevezhetők, amelyeket a pályázó maga készített.

A fotópályázat technikai leírása:

- képeket kizárólag jpg, vagy jpeg formátumban várjuk
- a fotók utómunkálatainál csakis (ha szükséges) vágás, színkorrekció és élesítés engedélyezett
- fekete fehér és színes fotókkal is lehet nevezni
- A pályaművek harmadik személy szerzői vagy egyéb jogát nem sérthetik.

Díjak:

A Tutto Motor Vespa kereskedés és szerviz felajánlásában egy 30.000Ft értékű szerviz vagy hasonló értékben tárgyi nyeremény.

Értékelési szempontok:

Értékelési szempontok kompozíció, egyensúly és összhang. Kiemelten figyeljünk a Vespa és a helyszín közötti összhangra. A kép összhatását pontozza a zsűri.

Zsűrizés:

A szakmai zsűri értékeli a pályaműveket. A megméretetésben csak a formai feltételeknek, valamint a kategória tartalmának megfelelő fotók kerülhetnek, melyek közül a szakmai zsűri választja ki a nyertes fotókat.

Zsűri:

Füleky Örs és Nagy Lóránt – Vespa Klub Magyarország
Tutto Motor Kft.: Berkes Levente tulajdonos
Németh Szabolcs – profi fotós http://www.szabimage.hu/

Beküldés:

A fotókat digitális formában várjuk. info@vespaklub.hu -ra 2012. május 25-ig

Eredményhirdetés

2012. június 02-án a Vespa Klub Magyarország éves találkozóján.