Tagsági díj befizetési pót-határidő: 2013. március 18. (hétfő)

Magyarorszag Vespa Klub, 2013. febr. 25. 4:52   [ 2013. ápr. 25. 2:59 frissítve ]

Kedves Vespás Honlaplátogató!

A tagsági díj befizetési határidejéig, (2013. március 1.) 31 klubtársunk befizette az idei klubtagsági díjat.

Nekik köszönjük a határidő betartását, így tudjuk hányadán állunk.

A fórum aktivitása és a csütörtöki gurulások résztvevőszáma alapján feltételezzük, hogy többen kötődtök klubunkhoz és nem szeretnétek kihagyni az idei gazdag programkínálatot sem. Tagsági viszonyotok fenntartása és folytonossága a klubtagsághoz kapcsolódó kedvezmények igénybevehetősége érdekében PÓTHATÁRIDŐT biztosítunk az elmaradt befizetések teljesítésére.

Figyelem, számlaszámunk megváltozott!

Új számlaszámunk:
Vespa Klub Magyarország
GRÁNIT BANK 12100011-17577533

Az idén a Közgyűlés határozata alapján rendes tagsági díj 10 000 Ft/év . (Számolj egy kicsit! Ez havi 833,-Ft, kevesebb, mint 2 BKV-jegy ára)

A tagdíj fejében kapsz;

- jelentős kedvezményt a Vespa Klub által szervezett rendezvények részvételi díjaiból
- ingyenes részvételt a Klub által szervezett egynapos, nem költségtérítéses rendezvényeken (nem klubtagok részére ez 500 Ft-ba kerül idén)
- Vespa Klub Esten való ingyenes részvételt vagy jelentős kedvezményt ebből is
- klubkártyát, mellyel igénybe vehetőek a klub támogatói által nyújtott kedvezmények
- lehetőséget a hivatalos klubruházat vásárlására

-hírlevelet

Ezen túlmenően a Vespás közösségi élményt, ami megfizethetetlen!

Pártolói tagság: 2000 Ft - Saját klubkártyát kap, az ezzel járó vásárlási kedvezményeket ki tudja használni.

Kérjük a régi- és az új belépő  klubtagokat, hogy az elmaradt belépési nyilatkozatokat töltsétek ki !

és aláírva juttassátok el a Vespa Klub Magyarország 1038. Budapest Szentendrei út 287. címre, vagy személyesen adjátok át a csütörtöki guruláson!

A belépési nyilatkozat letölthető a honlapunkról.

Vezetőség