Mostantól lehet regisztrálni a Vesparádéra! :)

Magyarorszag Vespa Klub, 2013. jún. 6. 2:39   [ 2013. jún. 7. 1:17 frissítve ]
Kedves Mindenki!

Mostantól lehet regisztrálni a Vesparádéra (www.vesparade.com)! :)

Ehhez csak annyit kell tennetek, hogy:

1. Le- és kitöltitek az alábbi Regisztrációs lapot (klikk ide:https://docs.google.com/file/d/0B7z-oKPdUANrdVV6RkxKOG1xVUk/edit),vagy ide és visszakülditek nekünk az info@vespaklub.hu-ra

2. Elutaljátok a részvételi díjat (25 000 Ft/fő (teljes (10eFt-os) klubtagoknak 20 000 Ft/fő) a számlaszámunkra, a közleménybe írva a neveteket, és azt, hogy "Vesparádé" : Vespa Klub Magyarország - GRÁNIT BANK 12100011-17577533

Fontos!
A szállásunknak június 15-ig kell visszajeleznünk, hogy hány főre foglalunk szállást, és erre a létszámra előleget is kell fizetnünk ezzel egyidőben, hogy fenntartsák nekünk a szobákat. Ezért csak annak tudjuk 100%-osan biztosítani a szállást, aki június 15-ig regisztrál, és el is utalja a pénzt.
Kérünk Titeket, hogy tartsátok be a határidőt, mert szeretnénk, ha mindenki ott tudna lenni velünk egy helyen. Köszünjük! :wink:

A jelentkezés a Regisztrációs dokumentum visszaküldésével és a részvételi díj számlánkra való beérkezésével válik teljessé.

Ha bármilyen kérdésetek lenne, várjuk őket az e-mail címünkre: info@vespaklub.hu

Vezetőség