TAGSÁGI IGAZOLVÁNY-ok

Magyarorszag Vespa Klub, 2013. ápr. 11. 1:05   [ frissítve: 2013. jún. 12. 23:38, felhasználó: Gábor Barczi ]
Már 78-an vagyunk!
Rövidesen elkészülnek a közelmúltban csatlakozott klubtagjaink igazolványai!

A befizetett tagdíjakból fizetjük a klubunk fenntartását és finanszírozzuk közösségi megmozdulásainkat. A tagdíjfizetés után se dőljetek hátra és ne várjátok el, hogy ezután minden az ölünkbe hull. Szükség van a személyes közreműködésetekre is, hogy ki-ki a lehetőségei szerint hozzájáruljon a rendezvényeink sikeréhez biztosítva ezzel, hogy megelégedetten gondolhassunk vissza a közösen eltöltött órákra, napokra. A klub működése csak részben pénzügyi kérdés.

Sokan még nem jelentkeztek a Klubtagsági Igazolványért!
A tagsági igazolványok átvehetők a csütörtöki gurulások és más rendezvényünk helyszínén. A vidéki klubtagok kérjük írják meg aktuális postai címüket, az info(kukac)vespaklub.hu –ra ahová a 2013-s igazolványokat postázzuk!